Owoce

Owoce

środa, 12 marca 2014

[98] Ava - Krem organiczny z groszkiem 50+

Ostatni kremik z Ava Laboratorium.
Z serii organicznej, z certyfikatem Ecocert.

Tego jeszcze nie kupiłam, ale na pewno przetestuję na mamie, rozczarowanej ostatnio bardzo mocno serią AA. Podobają mi się składy tych kremików i brak najgorszej kosmetycznej chemii: Pegów, surowców z ropy i parabenów.
Edit.
Już kupiłam. Okazał się być za słaby dla mamy i dla mnie też. Jest słabszy od pomidorowego, a przynajmniej robi na nas mniej pozytywne wrażenie (mniej nawilża i odżywia). Szkoda. Ale na czwórkę zasługuje.

***

Ava Laboratorium
Krem z ekstraktem z zielonego groszku 50+
Seria ECO garden.Skład:  woda oczyszczona, organiczny hydrolat z lawendy,  roślinny skwalan z oliwy z oliwek, organiczna oliwa z owoców oliwki europejskiej, roślinny emulgator z oleju palmowego, kokosowego i manioku z certyfikatem ekologicznym, ekologiczny emolient i emulgator z oliwy z oliwek i oleju sojowego, naturalna witamina E z olejów roślinnych, ekologiczny ekstrakt z zielonego groszku, organiczny olej z orzechów makadamia, roślinna gliceryna, organiczny zagęszczacz i stabilizator z kukurydzy, naturalny owocowy kwas cytrynowy regulujący pH skóry, łagodne konserwanty biodegradowalne, naturalny modyfikator, zapach – kompozycja naturalnych olejków eterycznych.


***

Kremy z serii ECO garden nie zawierają:
- surowców pochodzących z rafinacji ropy naftowej
- polietylenoglikoli (PEG)
- silikonów
- konserwantów z grupy parabenów
- syntetycznych kompozycji zapachowych
- sztucznych barwników***

Kremy Ava dostępne są w dobrych sklepach kosmetycznych i Rossmannie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo proszę nie zapraszać i nie "wyróżniać" mnie żadnymi łańcuszkami.
Dziękuję.